کفسابی و سنگ سابی

لطفا دقت داشته باشید که بحث کفسابی که می شنوید و می خوانید و مطرح است منظورمان خدمات ساب بعد از فرش کردن سنگ کف می باشد و ساب کارخانه که جهت فراوری و فروش سنگ انجام شده است مد نظر ما نیست و کاربرد سنگ کارخانه برای پر کردن شکستگی های عمقی و ایرادات اساسی سنگ است و نیز برای فروش بهتر سنگ میباشد .

خدمات کفسابی که شنیده اید بعد از اتمام فرش شدن کفپوش سنگی است که ایراداتی چون ناخنک و ناهمواری سنگ ها و نیز شکستگی و ترک های موجود در سنگ است که با کف سابی اصولی کاملا برطرف می شود و تنها راه رسیدن به یک سطح آینه ای و براق استفاده از یک ساب زنی استاندارد با تجهیزات و لقمه های اورجینال می باشد . در ادامه با ما همراه باشید .

در بسیاری از زمینه‌ها لایه برداری همیشه روشی خوب برای از بین بردن نقائص و کاستی‌ها و همچنین برای براق‌تر و زیباتر شدن سطوح بوده و می‌باشد؛ سطوح ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی نیز از این قائله استثنا نشده‌اند و لایه برداری سطح آن‌ها کمک شایانی به زیباتر دیده شدن‌شان می‌کند که البته به این فرایند کفسابی می‌گویند. تاثیر عملیات کفسابی به قدری چشمگیر و زیاد است که از کفسابی به عنوان روشی برای زیباسازی خانه و یا حتی زیبا سازی محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و این فرایند ظاهر شیک و لوکس و بی‌نقصی را به ساختمان می‌بخشد.

در ابتدای کار دو نکته:

* کف‌های سرامیکی قابل کفسابی نیستند؛ اما با دستگاه فرچه شوی قابل شستشو و زیبا سازی هستند.

* کفسابی سطوح بتنی و لاشه سنگ، به وسیله لقمه سنگ‌های الماسه قابل انجام خواهند بود.

چرا کفسابی لازم است؟

ظاهر جذاب و زیبای ساختمان، موضوعی است که روزانه دغدغه هزاران نفر است؛ علت این موضوع زیبادوستی طبع انسان است؛ چون انسان زیبایی را دوست دارد، طبعاً به دنبال زیباسازی محل زندگی و محل کار خود است. البته آراسته بودن ساختمان در مقابل کسانی که به آنجا رفت و آمد دارند، به پرستیژ شخصیتی شما نیز می‌افزاید. علاوه بر کفسابی مواردی نظیر نقاشی نما ، نماشویی ساختمان ، نصب ایزوگام نما  و… نیز به زیبایی بیشتر ساختمان کمک می‌کند که ما در شرکت بهاری ، تمامی این خدمات را با قیمت مناسب ارائه می‌کنیم. ما قصد داریم که زمان شما هدر نرود؛ پس خیلی سریع در بخش بعدی، مزایای کفسابی در تهران را یک به یک خواهیم شمرد.

ویژگی بهترین کفسابی

  1. زیبایی بی‌حد و اندازه: هیچکس از لوکس بودن و براق کردن سطح ساختمان خود بدش نمی‌آید و همه به دنبال ساخت زیبایی‌های چشم نواز در ساختمان‌ها هستند و با هزینه‌های هنگفت، این نیاز را پیگیری می‌کنند. البته قیمت کفسابی آنچنان هم بالا نیست؛ در بخش پایانی بیشتر قیمت کفسابی در تهران می‌پردازیم.
  2. پوشاندن نقائص:کف سابی پوشاننده‌ی نقص‌ها و کاستی‌ها در سطح ساخمان شماست.
  3. سهولت در تمیزکاری: پس از کفسابی تمیز کردن سطح ساختمان راحت‌تر از همیشه انجام می‌شود.
  4. نوسازی سنگ و رفع تیرگی: لایه برداری به طور کامل در فرایند سنگ سابی صورت می‌گیرد و به بیانی ادبی پس از کفسابی سنگ لباسی نو می‌پوشد.
  5. حذف پستی و بلندی‌های کوپک: اگر کف ساختمان دچار کمی پستی و بلندی باشد، کف سابی موجب رفع آن می‌شود.
  6. تقویت سنگ: در فرایند سنگ سابی و با از بین رفتن بندکشی، احتمال لغزش سنگ‌ها کمتر و استحکام آن‌ها بیشتر می‌شود.
  7. تمیز شدن کف: پس از ساخت و ساز و کثیف شدن سطح با سیمان و یا سایر مواد شیمیایی، کفسابی به تمیز و زیباتر شدن سطح کمک می‌کند.
 

کفسابی برای ضدعفونی کردن کف

کفسابی برای میکروب زدایی و استرلیزه کردن سطوح مختلف کفسابی سطوح علاوه بر تمامی مزایای ذکر شده دارای یک مزیت فوق العاده مهم نیز می باشد که آن تمیزی فوق العاده ای است که به سسطوح مختلف می دهد .

با انجام سنگسابی لایه ای از سنگ برداشته می شود که این لایه میلیون ها باکتری در خود جای داده است با لایه برداری و ساب زنی این لایه میکروبی از بین می رود و لایه تمیز زیرین بالا می اید همچنین لقمه ساب های کف سابی خود نیز دارای موادی هستند که در طول کفسابی سنگ موجب از بین رفتن هر نوع کثیفی می شود . بنابراین شما با یک هزینه به چندین نتیجه بسیار خاص می رسید که با هیچ کار دیگری امکان پذیر نیست.

کفسابی برای پاک کردن لکه و کثیفی سنگ

در مواردی ممکن است که مکانی تازه ساخته شود. در آن محل یا ساختمان به علت ریخته شدن چسب، رنگ و دیگر مصالح ساختمانی گاها ًسنگها دارای لک هستند. گاهی از اوقات بنا به هر علتی اسید یا جوهر نمک که حاوی اسید است، بر روی سنگ ریخته می شود.

در این مواقع امکان بوجود آمدن لک بر سنگ وجود دارد که اصطلاحاً می گوییم، باید سنگ، ساب زده شود. حتی امکان دارد که پستی و بلندی نیز در سنگها وجود داشته باشد.

 در مواردی هم به نظر می رسد که بر اثر سالها استفاده از ساختمان، سنگها کهنه شده باشند. این گونه سنگها دیگر درخشندگی خود را حفظ نکرده و کهنه، کدر و حتی مات به نظر می رسند. در این موارد در عملیات کفسابی، از سابزنی یا سنگسابی استفاده می شود.

سنگ سابی بر چه نوع سنگ هایی قابل انجام است؟

قبل از پاسخ به این سوال باید به سوال دیگری پاسخ بدهیم و آن اینکه کفسابی جه فرقی با سنگ سابی دارد؟ سنگسابی، ساب زدن سنگ، سابیدن سنگ با دستگاه و… اصطلاحاتی است که برای این کار استعمال می‌شود؛ تقریبا می‌توان گفت که این کار همان کفسابی است که در ساختمان‌های با کف سنگی انجام می‌شود.

حال می‌رسیم به سوال اصلی؛ سنگ‌های چینی، سنگ خوی، سنگ مرمریت، سنگ ترارتن، سنگ ریخته شده، سنگ لوکس و قیمتی، سنگ صلصالی، سنگ دهبید، انواع گرانیت، انواع موزاییک و سنگ‌های مصنوعی هر یک با دستگاه مختص به خود قابل سنگ سابی یا به اصطلاح بهتر، قابل کفسابی هستند.

قیمت کفسابی

کفسابی ارزان و با کیفیت همیشه موضوعی است که مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد که برای کف سابی موزاییک در منزل، کف سابی سنگ در منزل، کف سابی راه پله و… این خدمت را مدنظر دارند. عوامل زیادی در محاسبه قیمت کفسابی نقش دارند که برخی از آن‌ها شامل: نوع سنگ، سابقه ساب خوردن سنگ، متراژ محیط سنگسابی، حجم نقص کف و نیز انتظار کارفرما می‌باشد. با این همه ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا تعرفه مناسبی را برای شما عزیزان درنظر بگیریم تا با یک فرایند کفسابی ارزان و با کیفیت، ظاهر ساختمان خود را به زیبایی و جذابیت بیشتری برسانید.

خدمات کف سابی الماس نوین  در زمینه‌ی کفسابی در استان گیلان  میباشد و شما می‌توانید برای استعلام قیمت کفسابی یا سفارش کفسابی ارزان از طریق شماره‌های موجود درعکس ها  با ما در تماس باشید یا به آدرس اینستاگرام ما مراجعه  کنید.

مطالبی که در صفحات تبلیغاتی گذاشته شده صرفا تبلیغاتی بوده و هیچ مسولیتی بر عهده مدیریت سایت نمیباشد

  • به هیچ عنوان ضمانت نمی کندکه اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشد.
  • هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.
  •            هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تحلیلی تهیه شده توسط کارشناسان این شرکت که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و نظرات ارائه شده در این گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای جهت خرید، فروش یا نگهداری سهام شرکت‌ها و سایر ابزارهای معاملاتی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.