زخم کف پای مرغ

زخم کف پای مرغ

یکی دیگر از مشکلاتی که به جان مرغ­ها می­افتد، زخم شدن کف پای این پرندگان است. پرورش دهندگان تازه کار بدون آشنایی با بیماری های مرغ، با این مشکل مواجه میشوند.

بعضی پرورش دهندگان برای راحت تر شدن کار و کم کردن هزینه ها، کف سالن را با مواد سختی مثل آسفالت یا سیمان می­پوشانند. وزن مرغ­ها با افزایش سن، بیشتر میشود. در نتیجه راه رفتن بر روی این محیط­های سخت و خشک، زخم شدن پاهای مرغ را به دنبال دارد.

لازمه ی آشنایی با بیماری­های مرغ و روش­های درمان سنتی آن­ها، عمل کردن به توصیه ها است. در درجه اول، کف سالن مرغداری را با مواد نرم پوشش دهید.

اگر کف پاهای مرغ­های شما زخم شده و آسیب دیده، سالن را تمیز کرده و سپس کف آن را خاک اره، پودر کاغذ، پوشال نرم یا کاه بپوشانید.

مطالبی که در این صفحه و صفحات تجربه های دیگر گذاشته شده صرفا تجربه های شخصی بوده وممکن است که دارای  هیچ گونه منبع علمی نباشد.

  • به هیچ عنوان ضمانت نمی کندکه اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشد.
  • هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.
  •  هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تحلیلی تهیه شده توسط کارشناسان این شرکت که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و نظرات ارائه شده در این گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای جهت خرید، فروش یا نگهداری سهام شرکت‌ها و سایر ابزارهای معاملاتی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید